Sunday, March 26, 2023
Home Tags Familje

Tag: familje

Një familje në Australi kthen lëkurën e qenit të ngordhur në...

Pasi qeni i dashur e një familjeje ngordhi, ata gjetën një mënyrë unike për ta kujtuar atë pasi ata punësuan kompaninë australiane Chimera Taxidermy...

Lushnje/ Sherr për pronën mes kushërinjve, dy vëllezërit marrin çiften dhe...

Me një bilanc tragjik është mbyllur sherri për pronën mes disa kushërinjve në fshatin Garunjas të Lushnjes, ku mbeti viktimë një person dhe u...

Edhe këtë “Kurban Bajram” 2021 e përcolla me “Jemek Bugari”

NGA KALOSH ҪELIKU Nana ime me prejardhje nga familje me autoritet dhe e dëgjuar hoxhallarësh Zajazi në Kërçovë, që kishin studjuar edhe në Kairo (doktorë...

E shtyu nga shkëmbinjtë sepse ngatërroi rrugën, 30-vjeçari kokulur i drejtohet...

GREQI- “Ngushëllime familjes, i uroj forcë për humbjes e Garifalias”, tha vrasësi i 26-vjeçares që e hodhi nga shkëmbi, kokulur teksa po shkonte të paraqitej në...

Princ Harry shkruan librin që pritët të trondisë Familjen Mbretërore

Një “tërmet” pritet të shkaktohet në Pallatin Buckingham nga biografia e Princit Harry, të cilën e ka shkruar fshehurazi prej një viti me ndihmën...

Rama: 20 mijë fëmijë të lindur në gjysmën e parë të...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një bilanc të familjeve që janë mbështetur me bonusin e bebes. Me një postim në Facebook,...

Iku nga shtëpia dhe s’u kthye më, 12 vjeçari në Tiranë...

Një 12-vjeçar i quajtur Ronaldo Tanushi ka humbur dje në Tiranë. Familja është në kërkim të tij dhe bën apel për ndihmë ndaj kujtdo...

Konflikti i shezlongeve në Velipojë/ Kryebashkiaku i Lezhës kërkon shtetëzimin e...

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu ka folur për përplasjen mes dy familjeve në Velipojë, ku ndodhi edhe vrasja e katër personave, mes...

Ka baba… kriminel!

Nga Shpëtim Luku Një nga biznesmenët më të suksesshëm të Shqipërisë, nga ato që ka çdo gjë, karrierën e dikurshme profesionale, të tashmen e ndritur...

Arian Çani: Mos hajdeni në Shqipëri, po pushoni në Greqi. Këtu...

Arian Çani ka folur për ngjarjen që tronditi tërë vendin, ku një familje e tërë u shua pas një aksidenti rrugor. Çani e konsideron...
SiteLock