Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Familje mbreterore

Tag: familje mbreterore

Si asnjëherë më parë, e pabesueshme ajo çfarë gjendet në testamentin...

Pasuria që Princi Philip ka lënë pas vlerësohet të jetë 42 milion dollarë dhe sipas burimeve, nuk do të shpërndahet vetëm për anëtarët e...

Princi Harry sulmon të atin: Ndihem vërtet i zhgënjyer nga babai...

Në intervistën e bujshme me Oprah Winfrey, princ Harry ka deklaruar se ndihet i dëshpëruar nga babai i tij Princi Charles dhe se nëna...

Ambasadorja Yuri Kim viziton Rezidencën Mbretërore, ja detajet nga takimi

Ambasadorja Yuri Kim është pritur në një takim nga Princ Leka. Vetë Princi Leka ka zbardhur detaje nga takimi me ambasadoren duke shtuar se...
SiteLock