Friday, March 24, 2023
Home Tags Familjaret

Tag: familjaret

Familjarët – Ramës: Bëj të pamundurën që dosja e 21 janarit...

Kanë kaluar rreth 11 vjet nga tragjedia e 21 janarit që u përgjak me 4 protestues të vrarë. Kryeministri Edi Rama zhvilloi homazhe për...

Familjarët e tragjedisë së Karaburunit flasin nga SPAK: Kërkojmë zbardhjen e...

Familjarët e tragjedisë së 9 janarit në Karaburun flasin nga SPAK: Duam zbardhjen e çështjes, ata e çuan çështjen në Vlorë. Ne nuk duam...

Situata nga COVID-19 në burgje, familjarët do të lejohen të hyjnë...

Situata nga COVID-19 në burgje, merren masa të reja për parandalimin e infektimeve. Familjarët do të hyjnë në burgje vetëm me test negativ ose...

Familjarët e Qazim Mulletit i përgjigjen Braçes: Nuk mund të viheshin...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, përmes një postimi dje në Facecook, është përfshirë dje në debatin e lindur pas rileximit në skenën e...

Si nisi njohja në spital ! Familja denoncon për abuzim seksual...

Një 34- vjeçar nga Tepelena ka përfunduar në prangat e Policisë pas denoncimit të familjarëve të një vajze 17-vjeçare se ka abuzuar seksualisht me...

Familjarët mbledhin firma edhe në Lushnjë dhe Berat, qytetarët të revoltuar:...

Familjarët e 8-vjeçarit Mateo Vasiu vijojnë me mbledhjen e firmave në një peticion me qëllimin e rikthimit të dënimit me vdekje, për të vënë...

Familjarët në revoltë: Të varet dhe t’i themi çunit ta morëm...

Si asnjëherë më parë në Shqipëri, një gjykatë u rrethua nga qytetarë, i madh e i vogël, me revoltë ndaj vrasësit të një fëmije. Me...

I thanë se ka vdekur e afërmja, revoltohen familjarët, shkatërrojnë urgjencën...

Një e moshuar rreth moshës  70-vjeçare është ndarë nga jeta në një spital të Palermos. Lajmi i hidhur nuk është pritur mirë nga familjarët e...

Zhduket biznesmeni në Tiranë, prej 13 ditësh nuk është konstatuar asnjë...

Zhduket biznesmeni Ruzhdi Hoxha. Familjarët kanë bërë menjëherë denoncimin pasi nuk kanë konstatuar asnjë gjurmë prej tij. Kanë kaluar rreth 13 ditë dhe nuk...

“Sasia e gazit që del është 250 herë me madhe”/ Lot...

Edhe pse zjarri është fikur, vazhdon të ketë tej mase tym dhe të çlirohen gazra helmuese nga materialet që ruheshin në magazinë. Ndërkohë zjarrëfikëset, dhe...
SiteLock