Saturday, March 25, 2023
Home Tags Familjare

Tag: familjare

FOTO/ Zhduket 40 vjeçari nga Fushë Kruja, familjarët kërkojnë ndihmë për...

Një 40-vjeçar ka humbur kontaktet me familjen në kryeqytet. Familjarët e Fatjon Hushit nga Fushë Kruja kërkojnë ndihmë për gjetjen e të afërmit të...

Flet motra e Silvanës që u shua në aksidentin tragjik: Aq...

Të tjera rrëfime tronditëse vijnë nga familjarët e familjes Gushi, që u shua tragjikisht nga aksidenti në aksin Fier-Vlorë, teksa po vinin nga Greqia...

Akuzohen se lanë skafistët të iknin, 5 efektivët e Rojës Bregdetare...

Pesë efektivët e Rojës Bregdetare në Vlorë, të arrestuar një ditë më parë me akuzën e shpërdorimit të detyrës, janë pritur me brohorima dhe...

Familjarët shpërthejnë në vaj, gazetarja jep detajet shokuese për të zhdukurit...

Familjarët e personave të zhdukur në magazinën në zjarr brenda një qendre tregtare kanë shpërthyer në vaj. Prej gati 21 orësh ata ndodhen pranë...

Shoqata e familjarëve të viktimave të Gërdecit del me paralajmërimin e...

13 vite më parë ndodhi tragjedia e Gërdecit. Një shpërthim i fuqishëm në fabrikën e demontimit të armëve mori jetën e 26 personave në...

Flasin prindërit e çiftit që u vetëhelmua: Jemi shokuar, çfarë dimë...

Pas helmimit të çiftit në Librazhd, policia ka marrë fillimisht në pyetje prindërit e Olsianit për të mësuar shkaqet e ngjarjes së rëndë. Ata kanë...
SiteLock