Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Familja mbreterore

Tag: familja mbreterore

Nuk është mbretëresha! Ky person nga familja mbretërore ka më shumë...

Meghan Markle është personi nga familja mbretërore me më shumë ndikim në botë. Ajo madje tejkalon edhe mbretëreshën, pretendon një studim i ri. Një studim...

Familja mbretërore beson te kurat alternative

Gjatë atyre dekadave kur ajo ishte ende duke udhëtuar jashtë vendit, një valixhe e vogël lëkure e shoqëronte kudo Mbretëreshën. E përbërë deri në 60...

Autoritetet në Arabinë Saudite ndalojnë tre anëtarë të familjes mbretërore

Tre anëtarë të lartë të familjes mbretërore në Arabinë Saudite, duke përfshirë vëllaun e mbretit, janë arrestuar pa ndonjë spjegim të detajuar. Arrestimet vijnë pas...

Zgjedhjet në Britani për kryeministrin e ri, mësoni arsyen e çuditshme...

Mbretëresha, Kate Middleton, Princes Charles, William dhe Harry nuk do të shkojnë në qendrën e votimit për të votuar në Zgjedhjet e Përgjithshme të...

Po ju prezantojmë me disa nga fotot më të fuqishme të...

Viti 2010 është shenjuar nga ngjarje të mëdha politike, zhvillim në shkencë dhe teknologji, dhunë dhe arme në të gjithë vendin dhe shkatrrime natyrore.“BuzzFeed...

Meghan dhe Kate ndjekin gjurmë të ndryshme

Prej kohësh tashmë të gjithë po flasin për probleme mes dy vëllezërve Princit William dhe Harry të cilët nuk janë më aq të lidhur...

Princ Harry dhe Meghan Markle së shpejti prindër për herë të...

Kanë kaluar dy vite nga momenti kur çifti lajmëroi se do të martoheshin. Tashmë Duka dhe Dukesha e Sussex po planifikojnë të bëhen prindër për herë...

Sërish probleme për familjen mbretërore

Familja mbretërore ka sërish probleme dhe këtë herë për festën e Krishtlindjes.Meghan Markle dhe princ Harry do ta kalojnë Krishtlindjen sëbashku me mamanë e...
SiteLock