Monday, March 20, 2023
Home Tags Familja lami

Tag: familja lami

FOTOT/ Si u rindërtua në pak kohë banesa e familjes Lami...

Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek ishte një prej familjeve të prekura nga tërmeti i 21 shtatorit. Të paktë ishin ata...
SiteLock