Sunday, April 2, 2023
Home Tags Familja Lala

Tag: familja Lala

Reportazh/Si ndodhi tragjedia e familjes Lala

Kishte vetëm pak orë që kishte marrë e marta e 26 nëntorit. Ngjitur me vilën 4-katëshe të familjes së madhe Lala ishe dhe ajo...

Thellohet tragjedia/ Humb jetën një tjetër anëtare e familjes Lala

Familja Lala në Durrës vijon të goditet nga tragjeditë pas tërmetit 6.4 ballë. Një tjetër anëtare e kësaj familje ka humbur jetën. Fiqirete Lala pësoi...

VIDEO/Përcillen në banesën e fundit 8 anëtarët e familjes Lala, të...

Durrësi është veshur sot i gjithi me të zeza dhe po përcjell viktimat e tragjedisë së tërmetit katastrofik që tronditi vendin mëngjesin e së...

Durrës/ Vijojnë kërkimet nën rrënoja

Vijojnë kërkimet në zonën e Kënetës, në Durrës për familjen Lala e cila ka mbetur  nën rrënoja. Po kërkohet një burrë, një nënë me tre fëmijë...

Disa orë tmerri nën rrënoja/ Shpëtohet 17 vjeçari i familjes që...

Shpëtohet 17 vjeçari i familjes Lala në Kënetë të Durrësit. Adoleshenti Ramë Lala ka mundur të shpëtohet nga rrënojat ku kishte mbetur i bllokuar prej...

Iu shemb shtëpia nga tërmeti/ Tragjedia e familjes Lala në Kënetë...

Tragjedia e familjes Lala në Kënetë të Durrësit ka prekur të madh e të vogël në Shqipëri që po ndjekin hap pas hapi çfarë...
SiteLock