Thursday, March 23, 2023
Home Tags Familja josifi

Tag: familja josifi

Xhaxhai i Blerta Josifit nxjerr detaje të tjera: Ka filluar të...

Pas ngjarjes së tmerrshme të vetëflijimit në Kombinat të nënë e bijë, Blerta Josifi e vetmja e mbijetuar tashmë jeton me dajën e saj....

Ngjarja horror në Kombinat/ Xhaxhai i Blertës habit me deklaratën: Ajo...

Blerta Josif, nëna dhe motra e të cilës u vetëflijuan, pasi ka lënë spitalin ka qëndruar vetëm një ditë tek banesa e xhaxhit në...

Ngjarja e rëndë në Kombinat/ Ja pse mjekët nuk lejojnë hetuesit...

Kur kanë kaluar 11 ditë nga ngjarja e rëndë në Kombinat, ku u gjetën të pajeta nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe...
SiteLock