Monday, March 20, 2023
Home Tags Familja Haklaj

Tag: familja Haklaj

Familja Haklaj në ekran/ Seria e vrasjeve në Tropojë do të...

Hollywood do të bëjë një film të titulluar “HAKLAJ”, me 4 seri i bazuar mbi ngjarjet tragjike në Tropojën e viteve 1990 dhe 2000....

Gjykata e Tiranës mbyll padinë e Haklajve për shpifje kundër Berishës

Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë padinë penale të familjes Haklaj, kundër ish-kryeministrit Sali Berisha, të cilin e akuzonte për “Shpifje”. Vendimi është...
SiteLock