Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Familja gushi

Tag: familja gushi

Flet motra e Silvanës që u shua në aksidentin tragjik: Aq...

Të tjera rrëfime tronditëse vijnë nga familjarët e familjes Gushi, që u shua tragjikisht nga aksidenti në aksin Fier-Vlorë, teksa po vinin nga Greqia...

U shuan në aksidentin tragjik një ditë më parë, përcillen sot...

Eduart Gushi, Silvana Gushi, Eva Gushi dhe Anastasia Gushi që humbën jetën në aksidentin tragjik të ditës së djeshme, do të përcillen për në banesën e fundit...
SiteLock