Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Familja dushi

Tag: familja dushi

Familjes Gushi i jepet lamtumira/ Përcillen në banesën e fundit viktimat...

Eduard, Silvana Gushi dhe dy vajzat e tyre të mitura Anastasia dhe Eva dolën për herë të fundit nga shtëpia e tyre në fshatin...
SiteLock