Sunday, March 26, 2023
Home Tags Familja buci

Tag: familja buci

Vdekja ka shoqëruar familjen Buci: Vjehrra vrau nusen, pas Eglantinës vdiq...

Fatkeqësitë në familjen Buci me origjinë nga Dibra nuk kanë fund. Pas zbulimit të ngjarjes makabre ku babai dhe vëllai kanë vrarë para 8...
SiteLock