Friday, March 31, 2023
Home Tags Familja basha

Tag: familja basha

VIDEO/PD publikon rastin e familjes Basha: E braktisur nga qeveria dhe...

Partia Demokratike ka publikuar historinë e një banoreje nga Fushë Mamurras, e cila që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit jeton në çadër plasmasi...
SiteLock