Monday, March 20, 2023
Home Tags Falso

Tag: falso

Mashtronin duke blerë me euro false, arrestohen tre të rinj në...

Tre persona u arrestuan në flagrancë nga policia e Kukësit, në operacionin e koduar “Buyers”, të cilët blinin produkte dhe përfitonin shërbime duke mashtruar...
SiteLock