Saturday, March 25, 2023
Home Tags FALSIFKIM VIZASH

Tag: FALSIFKIM VIZASH

Korçë/ Transferta të paligjshme dhe falsifikim vizash, arrestohet turku

Policia Kufitare e Drejtorisë Vendore për Kufirin dhe Migracionin Korçë në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Krimit Ekonomik kanë arrestuar në flagrancë një...
SiteLock