Wednesday, March 22, 2023
Home Tags Falsifikuara

Tag: falsifikuara

Durrës/Tenton të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuara, arrestohet në flagrancë...

Specialistët kundër krimit ekonomik dhe financiar në Drejtorinë Vendore Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin: A. S., 25 vjeç, banues në Kosovë, pasi në P. K....
SiteLock