Sunday, April 2, 2023
Home Tags Fallse

Tag: fallse

Policia arreston dy afganë të akomoduar në Shëngjin, zbulohet skena e...

LEZHE - Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy shtetas nga Afganistani. Mësohet se dy të arrestuarit e akomoduar në Shëngjin dhe akuzohen,...
SiteLock