Thursday, March 23, 2023
Home Tags Falenderon

Tag: falenderon

Politikani i njohur italian nxjerr pamjet dhe falenderon Ramën: Kjo është...

Politikani i njohur italian, Vittorio Sgarbi, ka reaguar në lidhje me dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali për të luftuar koronavirusin. “Kjo...

Conte falenderon Shqipërinë për ndihmat me mjekë në përballimin e COVID-19

Kryeministri italian Giuseppe Conte falenderoi homologun e tij shqiptar, Edi Rama për ndihmën e veçantë ndaj Italisë në momentet e vështira që po kalon...
SiteLock