Wednesday, March 22, 2023
Home Tags Fakulteti ekonomik

Tag: fakulteti ekonomik

Një javë më parë humbi bashkëshortin e saj, ndahet nga jeta...

Një lajm i trishtë ka ardhur mëngjesin e sotëm për botën akademike. Është ndarë parakohe nga jeta pedagogia e Fakultetit Ekonomik të Tiranës, Vjollca...

‘Na ka sjellë dekani’/ Të rinjtë ngacmojnë dhe rrahin studentët e...

Pasditen e djeshme rreth orës 19:00 në një prej sallave të Fakultetit Ekonomik janë futur në orën e leksionit dy të rinj duke u...
SiteLock