Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Faik buci

Tag: faik buci

Dëshmia e Bucit pas u kap mat me pistoletën e zbërthyer:...

Sigurohet dosja e plotë e dënimit të Faik dhe Shkëlzen Bucit për tentativën e vrasjes së aktorit Mishel Prela në korrik të 2017. E...

Babë e bir e vranë mizorisht 23-vjeçaren dhe i fshehën eshtrat,...

Në shtëpinë e Faik Bucit, i cili urdhëroi të birin të vriste mizorisht të bijën, është e mbyllur dhe në të jeton tashmë vetëm...

Si i ngriti kurth babai të bijës 23-vjeçare/ Pagoi shokun e...

Një vrasje që në 8 vite ka mbledhur shumë për të rrëfyer, tashmë kur krimi makabër është zbardhur nga policia dhe autorë të tij...
SiteLock