Friday, March 24, 2023
Home Tags Fahri balliu

Tag: fahri balliu

Fahri Balliu: Na thatë se Escobari po vinte me kosore, me...

Fahri Balliu, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur për vizitën e të dërguarit të SHBA, Gabriel Escobar, në Shqipëri...

“Dashnori” i medias, Ilir Meta: Dy skandale, dy qendrime

Gazetarja Klodiana Lala ka marrë një çmim për një shkrim për blerjen e votave nga krimi. Bëhet fjalë për historinë e famshme të Dibrës,...

Ilir Meta thirrje shqiptarëve: Merrni shembullin e Fahri Balliut, shikoni sa...

Ilir Meta ka publikuar një foto në facebook me Fahri Balliun i cili mban maskë. Teksa poston foton Meta u kërkon shqiptarëve që të...

FOTOLAJM/ Fahri Balliu i thotë Ardian Mukës se nuk ka shlyer...

Fahri Balliu është ndjerë në siklet që Ardian Muka, kandidati për kryebashkiak i Durrësit për PD nuk i ka shlyer këstin e radhës së...

FOTOLAJM/ Flamur Noka, Fahri Balliu dhe Klevis Balliu nisen për në...

Flamur Noka, Fahri Balliu dhe Klevis Balliu nisen për në Vjenë për t’i shpëtuar lëkundjeve sizmike.
SiteLock