Sunday, March 26, 2023
Home Tags Fadil nasufi

Tag: fadil nasufi

Deputeti socialist bëhet gati për fushatë, i thur lave vetes :...

Data e zgjedhje sa vjen e afrohet dhe personazhe të ndryshëm nga jeta politikë kanë nisur fushatën. Bie në sy mes të tjerësh, deputeti...
SiteLock