Thursday, March 23, 2023
Home Tags Fadil kraja

Tag: fadil kraja

Arti në Zi! Ndërron jetë dramaturgu dhe shkrimtari i njohur, Fadil...

    Dramaturgu dhe shkrimtari i njohur shqiptar, Fadil Kraja ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 91-vjeçare. Lajmi i hidhur është njoftuar nga Teatri...
SiteLock