Thursday, March 23, 2023
Home Tags F1

Tag: F1

Kampioni i botës në “Formula 1” del pozitiv me COVID-19

Lewis Hamilton, kampioni i F1 ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe është vetëizoluar. Vetëm dy javë pasi u shpall për herë të 7-të kampion...
SiteLock