Saturday, April 1, 2023
Home Tags Exit poll

Tag: exit poll

Exit Poll për Fierin: PS merr 9 mandate, PD 6 dhe...

Top Channel ka bërë publike rezultatet e Exit Poll të realizuar nga Albanian Post për zgjedhjet e 25 prillit në Fier. Nga të dhënat rezulton...

Rezultati i Exit Poll në Vlorë, LSI del duar bosh

Top Channel ka bërë publike rezultatet e Exit Poll të realizuar nga Albanian Post për zgjedhjet e 25 prillit në vendin tonë. Në qarkun e...

EXIT-POLL-i për Durrësin: Ja cila parti del fituese në këtë qark

Sipas exit-poll të publikuar nga Top Channel pak momente pas përfundimit të zgjedhjeve, në Durrës fiton Partia Socialiste. Sondazhi thotë se Partia Socialiste fiton me...
SiteLock