Wednesday, March 22, 2023
Home Tags Exim

Tag: exim

Po Kosova dhe Serbia janë prej kohësh në Minishengen?!

Nga Ben Andoni O Serbia po luan me të dy shtetet shqiptare, o ne të gjithë shqiptarët këtej dhe andej kufirit dhe serbët bashkë nuk...
SiteLock