Saturday, April 1, 2023
Home Tags Eurovision2021

Tag: eurovision2021

Anxhela Peristeri flet pak para finales së “Eurovision 2021”: Shpresoj të...

Sonte mbahet nata finale e Eurovision 2021, në Rotterdam të Holandës. Plot 26 shtete do të konkurrojnë për vendin e parë, që njëherësh do të...

Nuk ndalet Anxhela Peristeri, renditet në vendin e tretë të 11...

“Eurovision” nuk është vetëm një festival muzikor, por gjithashtu një mundësi për të njohur bukuritë nga vende të ndryshme, në një turne të paharrueshëm. Festivali...

Reagon për herë të parë Anxhela Peristeri pas suksesit në finalen...

Anxhela Peristeri ngriti “peshë” skenën e “Eurovision 2021” me këngën “Karma” dhe u kualifikua e para për në finalen e madhe. Këngëtarja shqiptare dhuroi...
SiteLock