Saturday, April 1, 2023
Home Tags Eurosong

Tag: eurosong

A e sajoi Franca lajmin për Maneskin, flet përfaqësuesja e tyre...

Përfaqësuesja e Francës në Eurovizion, Barbara Pravi këtë të enjtë ishte ekskluzivisht në një intervistë për ‘Abc e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ku...

Për çfarë flet kënga fituese e “Eurovision 2021”?

Grupi italian i muzikës rok, “Maneskin”, fitoi edicionin e 65-të të Eurovision me këngën “Zitti e buoni”, dhe përveç një melodie goditëse, kënga mbart...
SiteLock