Saturday, March 25, 2023
Home Tags Europiani

Tag: europiani

Revolucion në futboll, Botërori dhe Europiani do të luhen çdo dy...

Një revolucion që do ta ndryshojë futbollin ashtu si e njohim. Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, nuk e ka përjashtuar mundësinë që dy prej...
SiteLock