Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Eurodeputet

Tag: eurodeputet

20 eurodeputetë kërkuan që BE të hapë negociatat me Shqipërinë dhe...

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, ka reaguar pas publikimit të letrës që 24 eurodeputetë drejtuar ministrave të Jashtëm të Bashkimit Evropian...

Eurodeputeti bullgar: Në Bullgari ka marrëveshje, nuk mund t’i mbështesim manipulimet...

Eurodeputeti bullgari Andrej Kovaçev, ka folur sërish në lidhje me diskutimet në mes Shkupit dhe Sofjes, për të nisur negociatat për anëtarësim në BE....
SiteLock