Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Euro

Tag: euro

Si ka nisur kjo javë për valutat kryesore?!

Dollari amerikan pas një rikuperimi gjatë fundjavës ka humbur sërish pikë mëngjesin e sotëm teksa është blerë sot me 108.7 lekë dhe është shitur...

Blerjet e KESH e çojnë euron në nivelin më të lartë...

Euro po vijon edhe këtë javë të mbiçmohet në kursin e këmbimit me lekun. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u...

Kursi i Këmbimit/ Forcohet paundi dhe euro, dollari sheh rënie të...

Dollari amerikan ka regjistruar rënie të vlerës mëngjesin e kësaj të mërkure pasi është blerë sot me 117.5 lekë dhe është shitur me 119...

Dollari dhe Paundi ndërrojnë kah, humbasin e fitojnë përkatësisht mbi 1...

Dollari amerikan ka humbur mbi 1 pikë brenda natës duke e mbyllur javën në të ‘kuqe’ teksa është blerë këtë mëngjes me 118.3 lekë...

Java nis negativisht për Dollarin amerikan ndërsa Paundi britanik rikuperon pikë

Kjo javë ka nisur negativisht për Dollarin amerikan në raport em monedhën vendase pasi në raport me javën e kaluar blihet këtë mëngjes me...

Si është mbyllur kjo javë për valutat kryesore? ‘Kërcen’ Franga...

Dollari amerikan e ka mbyllur këtë javë negativisht teksa është blerë këtë mëngjes me 113 lekë dhe është shitur me 114.2 lekë krahasuar me...

Dollari amerikan fiton rreth 1 pikë brenda natës ndërsa Paundi britanik...

Dollari amerikan ka fituar gati 1 pikë Brenda natës krahasuar me ditën e djeshme pasi është blerë këtë mëngjes me 112.7 lekë dhe është...

Java nis ‘e ftohtë’ për valutat kryesore – Humbasin pikë përballë...

Monedha europiane e ka nisur këtë javë negativisht pasi në raport me javën e kaluar blihet sot me 120.8 lekë dhe shitet me 121.5...

Si është mbyllur kjo javë për valutat kryesore përballë Lekut?!

Paundi britanik e ka mbyllur këtë javë pozitivisht pasi në raport me dje ka rikuperuar pikë përballë Lekut teksa blihet këtë mëngjes me 144.7...

Sanksionet e reja ndaj Rusisë, presion mbi monedhën europiane, euro në...

Euro ka rënë lehtë në fillim të kësaja jave, për shkak të sanksioneve të reja ndaj Rusisë dhe pritshmërive se Rezerva Federale në SHBA...
SiteLock