Sunday, April 2, 2023
Home Tags Etta

Tag: etta

Rreth 200 të vdekur, stuhia Eta godet Florida-n

E shoqëruar me reshje të dendura shiu dhe erëra të forta, stuhia Eta ka goditur Floridan në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Stuhia preku fillimisht...
SiteLock