Sunday, March 26, 2023
Home Tags Etnitete

Tag: etnitete

Zaev: Kemi luftuar që etnitetet të jenë të barabarta dhe të...

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, para banorëve të Shutkës deklaroi se gjatë qeverisjes, me guxim ka marrë vendime të rëndësishme që vendi të jetë...
SiteLock