Sunday, April 2, 2023
Home Tags Etilda gjoni

Tag: etilda gjoni

Gjonaj reagon pas bërjes funksionale të Kushtetueses: Hap domethënës drejt plotësimit...

Pas bërjes funksionale të Gjykatës Kushtetuese ka reaguar dhe Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Përmes një postimi në Facebook ajo shkruan se ky është...

Nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë dhe SHBA-së, ‘Zëri i Amerikës’...

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Yuri Kim, dhe ministrja e drejtësisë së Shqipërisë, Etilda Gjonaj, nënshkruan sot një traktat të ri ekstradimi...
SiteLock