Saturday, March 25, 2023
Home Tags Esmeralda Kamena

Tag: Esmeralda Kamena

Esmeralda tregon si braktisi djalin 3-ditësh dhe flet për herë të...

Esmeralda Kamena vendosi që të braktiste djalin e saj 3-ditësh në vitin 2010 pasi nuk kishte mundësi që ta rriste vetë. Me ndihmën e...

“Më kanë përdhunuar 5 vetë”! I kam uruar vetes vdekjen

La djalin 3-ditësh tek familja rome, nëna biologjike rrëfen jetën e vështirë dhe trondit me detajet që tregon për hallën e saj Esmeralda Kamena është...
SiteLock