Monday, March 20, 2023
Home Tags Eskorte

Tag: eskorte

Rrëfimi (anonim) i një eskorteje në Shqipëri: “Shes trupin për të...

Dokumentari “Unpublished” në Euronews Albania trajton herë pas herë tema të caktuara aktuale/problematike dhe rrëfime profesionistësh e njerëzish të thjeshtë. Këtë herë, në Unpublished u...

Plas keq debati në studion e ‘Top Channel’, konkurrenti acarohet

Atdheu është revoltuar mbrëmjen e sotme në “PërPuthen”. Shkak i acarimit është bërë një debat me Antonelën dhe një shprehje e opinionistit Arjan Konomi. Ky...

Rrëfimi i eskortës shqiptare: Nisa të shisja trupin tim kur isha...

Dokumentari Unpublished në Euronews Albania investigon fenomenin e “vajzave shoqëruese” dhe sjell rrëfimin e një eskorte shqiptare, 28 vjeçare. “Rreth 7 vite më parë, kur...
SiteLock