Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Eshtra

Tag: eshtra

Eshtrat që u gjetën dje në Fushë-Kuqe, dyshohet se i përkasin...

Ditën e djeshme në zonën e Fushë-Kuqes u gjet një kafkë dhe mbetje kockore që janë dërguar për ekzaminime të mëtejshme. Dyshimet e para...

Kërkimet për eshtrat e viktimave të luftës së Kosovës, vjen njoftimi...

Kohëve të fundit janë bërë disa kërkime në regjionin e Rashkës në Serbi, pasi dyshohet se aty mund të jenë fshehur mbetjet mortore të...

Vrasja horror e Eglantina Bucit, xhaxhai i saj bën kërkesë në...

Xhaxhai i Eglantina Bucit, Bashkim Buci ka kërkuar të marrë eshtrat e mbesës së tij dhe për t’i bërë varrimin. Mësohet se Buci është...
SiteLock