Tuesday, January 25, 2022
Home Tags Escobar

Tag: escobar

Kur Escobarin e lexon me mendjen e gomarit

Nga Dritan Hila Është rast i rrallë, përveçse në raste krizash të mprehta, që një funksionar i lartë i Departamentit të Shtetit si Eskobar, të...

SHBA kundër protestës së Berishës, Escobar: Dhuna s’mund të jetë mjet

Zv/Ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar dënoi dhunën e fundjavës së kaluar në Partinë Demokratike të Shqipërisë dhe tha...

Evi Kokalari: Mos dëgjoni “Zërin e Amerikës”, Basha mori fund dje

Aktivistja Evi Kokalari ka komentuar vizitën e zëvendës ndihmës sekretarit e Shtetit të SHBA për Çështjet Europiane dhe Euroaziatike, Gabriel Escobar në zyrën e...

Vizita e Escobar në Tiranë/ Reagon Yuri Kim: Fokusi ynë është...

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar me anë të një postimi në Twiiter në lidhje me vizitën e Gabriel Escobar në...

Rama jep detaje nga takimi me Escobar: Folëm për Ballkanin e...

Kreu i qeverisë Edi Rama ka zbardhur detaje nga takimi 60-minutësh me të Dërguarin e Posaçëm të SHBA-ve për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, të zhvilluar...

Takimi me Escobar! Basha: Lufta kundër korrupsionit, kyçi për zgjidhjen e...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, teksa foli pas takimit me të dërguarin e SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se interesi i PD...

Nesër Escobar vjennë Tiranë/ Ngjela tregon se çdo të ndodhë: SHBA...

Pritshmëritë nga vizita e të dërguarit të SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar në Tiranë, për avokatin Spartak Ngjela janë të mëdha. Sipas tyre,...

Escobar për ‘Open Balkan’: Kjo iniciativë s’do funksionojë pa përfshirjen e...

Gabriel Escobar, i dërguari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor gjatë fjalë së tij të mbajtur virtualisht në konferencën e 'Open Balkan' tha se kjo...

Takimet në Bruksel dhe situata në veri, i dërguari DASH për...

Zëvendës ndihmës sekretari për Çështje të Evropës dhe Euroazisë në Departamentin amerikan të Shtetit, Gabriel Escobar, do të mbajë sot konferencë për media lidhur...

Bashkëshortja: Pablo Escobar më la shtatzënë 14 vjeçe, të dashurat jetonin...

Teksa qëndronte në altarin e një kishe të vogël në Kolumbi, 15-vjeçarja Victoria Eugenia Henao mundohej të mbante nervat teksa pëshpëriste premtimet e martesës...
SiteLock