Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Erzen

Tag: erzen

Durrës/ Shkoi për të peshkuar në lumin Erzen, bie në kontakt...

Një shtetas 55 vjeçar me inicialet A.Ç, banues në Sukth ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me telat eletrike ndërkohë që ishte...

Dalja e lumenjve Erzen dhe Ishëm nga shtrati/ Ja si paraqitet...

Situata e përmbytjeve deri në orën 08:00 të datës 12.02.2021: 1. Të dy lumejtë Erzen dhe Ishëm nuk kanë prurje të medha ujrash, niveli nga...

Paloka dhe Xhaferraj me banorët e përmbytur në Shijak: Rilindasit mendojnë...

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka, zhvilloi sot një takim me banorët e përmbytur në Shijak. Paloka bëri përgjegjës për këtë situatë Qeverinë dhe Bashkinë...
SiteLock