Sunday, April 2, 2023
Home Tags Ervis martinaj

Tag: ervis martinaj

“Fati” i Ervis Martinaj përplas institucionet e drejtësisë, Prokuroria kërkoi të...

Hetimet për të hedhur dritë mbi fatin e Ervis Martinajt, duket se po përplasin institucionet. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria e...

Vrasja e Santiago Malkos/ Shtyhet seanca, avokatët e të pandehurve s’u...

Shtyhet gjykimi i kërkesës për kalim të të pandehurve në procesin për vrasjen e ish policit Santiago Malko. Shkak u bënë mbrojtësit e të pandehurit...

Vrasja e bujshme në ish-Bllok/ Merret vendimi për dosjen e Ervis...

Prokuroria ka përfunduar hetimet për vrasjen në ish-Bllok, ngjarje kjo e ndodhur në tetor 2018, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë...

Përfundojnë hetimet për vrasjen që tronditi ish-Bllokun, mësohet çfarë vendimi ka...

Mësohet se prokuroria ka mbyllur pas dy vitesh hetimet për vrasjen e ndodhur në ish-Bllok. Burimet thonë se biznesmeni Ervis Martinaj do të merret...
SiteLock