Sunday, April 2, 2023
Home Tags Ervin Nelaj

Tag: Ervin Nelaj

Merrte para për regjistrimin e pronave, SPAK kërkon 3 vite burg...

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar kanë kërkuar 3 vite burg për ish-kreun e Kadastrës Berat Ervin Nelaj, i arrestuar në...

“Mbaji ti se unë i prish”/ U arrestua nga policia me...

Kreu i Kadastrës së Beratit Ervin Nelaj u arrestua dy ditë më parë nga policia me kërkesë të SPAK, pasi gjatë hetimeve disa mujore...

GJKKO merr vendimin për drejtorin e Kadastrës, u arrestua pas hetimit...

Lihet në burg drejtori i Kadastrës, Ervin Nelaj, ky vendim është dhënë ditën e sotme nga Gjyakata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Drejtori i...

Publikohet fotoja, ky është zyrtari i larë që u arrestua sot...

Drejtori i ASHK-së Berat, Ervin Nelaj, 38-vjeç është arrestuar mbrëmjen e sotme nga policia. Urdhri për arrestimin e tij është lëshuar nga Prokuroria e Posaçme...
SiteLock