Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Ervin bushati

Tag: ervin bushati

Prezanca amerikane, a ka impakt ekonomik? Ervin Bushati: Angazhimi amerikan sjell...

Reforma në Drejtësi, marrëveshja për 5G, lista e personave non grata, anëtarësimi në OKB dhe urdhri për personat e korruptuar në Ballkan janë provat...

Kush do të jetë personi që do të zëvendësojë Ilir Metën...

Ervin Bushati, kreu i Partisë Socialiste për Tiranën, është pyetur se kush do të jetë personi që do të zëvendësojë Ilir Metën në Presidencë...

Bushati: Mandati i tretë do të ketë një qeverisje të rinovuar...

Partia Socialiste më 12 qershor do të mbledhë Kongresin e Jashtëzakonshëm, në 30-vjetorin e krijimit të kësaj force politike, ku do të paraqesë edhe...

Humbi mandatin parlamentar, Ervin Bushati: Fitorja e Partisë Socialiste është e...

“PS arriti që të marrë një mandat të tretë dhe kjo është historike, në Tiranë ne kemi marrë 19 mijë vota më shumë, dhe...

Bushati: Vetëm në Gjermaninë naziste kishte struktura paramilitare si këto të...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, e quajti një formacion paramilitar të ngjashëm me forcat SS të Partisë Naziste në Gjermani, Strukturën e Mbrojtjes...

Deputeti i PS: S’dija si t’i shpjegoja djalit tim 9 vjeç...

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për përplasjen e presidentit Meta me policinë bashkiake në selinë e FRD-së. Ai tha se e kishte...

Pak ditë nga zyrtarizimi i kandidaturave për deputetë / Bushati tregon...

Në pak ditë nga zyrtarizimi i kandidaturave për deputetë, e konkretisht për qarkun më të madh atë të Tiranës që nxjerr 36 deputetë, Ervin...

Largimi i Vasilika Hysit nga PS bëri shumë zhurmë, reagon Ervin...

Bëri shumë zhurmë në media largimi i nënkryetares së Parlamentit Vasilika Hysi nga Partia Socialiste. Sipas deputetit socialit kjo është bërë për efekt të...

Ervin Bushati zbulon ku është ‘gabimi’ i PD-së në programin e...

Deputeti dhe kryetari i PS për Tiranën, Ervin Bushati premtimin e PD për të dyfishuar ndihmën ekonomike në terma afatgjatë, e cilëson si të...

Bushati: Me zgjedhjet në Kosovë nuk fitoi vetëm Albini e Vjosa,...

Numërimi i votave në Kosovë është ende në proces e sipër, por deri më tani në krye me më shumë vota është Lëvizja Vetëvendosje,...
SiteLock