Saturday, March 25, 2023
Home Tags Ervin Baku

Tag: Ervin Baku

E akuzuan si “patronazhisti” i Sali Berishës, flet gazetari i njohur:...

Prej disa ditësh, nëpër portale po shkruhet se PS ka vjedhur të dhënat e qytetarëve dhe na ka vendosur të gjithëve nga një patronazhist. Mes...
SiteLock