Saturday, March 25, 2023
Home Tags Eropn Brace

Tag: Eropn Brace

“Ndaje mendjen o çun”, Erion Braçe ‘i përvishet’ keq Bashës dhe...

Zv.kryeministri Erion Braçe i është përgjigjur përmes një statusi në rrjetet sociale sulmit të kryedemokrati Lulzim Basha në lidhje me shtimin e pagesës së...
SiteLock