Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Erol cici

Tag: erol cici

Trafikonin bomba me telekomandë, Gjykata jep vendimin për dy të rinjtë,...

Policia arrestoi dy ditë më parë duke trasportuar bomba me telekomandë, Gjykata ka vendosur burg për  Erol Çiçin dhe Maringlen Grudan. Bëhet me dije se në...
SiteLock