Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Ernejt Shyti

Tag: Ernejt Shyti

“Shënjestra doli”, gazetari i njohur tregon kush e njoftoi ekzekutuesin për...

Prokuroria nga hetimet që ka realizuar deri më tani ka si të skeduar për ekzekutimin e biznesmenit Behar Sofia në Tiranë, Ernejt Shytin, ndërsa...

Ekzekutimi i biznesmenit të njohur, vrasësi i Behar Sofisë bën kthesën...

Ernejt Shyti është i vetmi që ka pranuar përfshirjen në vrasjen e biznesmenit Behar Sofia më 25 shkurt pranë qendrës së Tiranës. 24 vjeçari që...

Zbardhet dëshmia e vëllait binjak të Ernejt Shytit, nxjerr në dritë...

Në dosjen e hetimeve për vrasjen e Behar Sofisë është e zbardhur edhe dëshmia e vëllait binjak të Ernejt Shytit, Ergitit. Ai ka thënë se...

Publikohen për herë të parë pamjet nga vrasja e Behar Sofisë...

Policia e Shtetit ka arrestuar një grup vrasësish me pagesë në lidhje me vrasjen e Behar Sofisë mëngjesin e 25 shkurtit 2021. Operacioni policor “Piramida”...

Arrestohet i riu që vrau Behar Sofinë/ Vjen reagimi zyrtar i...

Policia e shtetit ka reaguar me anë të një njoftimi zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi kryeqytetin disa ditë më parë...

E pranon autorësinë/ Çfarë ka deklaruar në polici për porositësin dhe...

Numri i personave të arrestuar ka shkuar në katër si të dyshuar për ekzekutimin e biznesmenit Behar Sofia në Tiranë. 23-vjeçari E. Shyti është...
SiteLock