Wednesday, March 22, 2023
Home Tags Ermonela jaho

Tag: ermonela jaho

Ermonela Jaho, pjesë e dokumentarit “Zjarri i shenjtë”

Sopranoja  Ermonela Jaho do të jetë pjesë e filmit dokumentar me titull “Zjarri i shenjtë”. Sopranoja shqiptare me famë ndërkombëtare shprehet se ndjehet e...

Ermonela Jaho mesazh për të rinjtë shqiptarë: Mos hiqni dorë nga...

Sopranoja e famshme Ermonela Jaho, në një intervistë për Euronews Albania flet për çmimin e saj më të fundit por dhe krizën e madhe...

Revista spanjolle: Ermonela Jaho, një soprano që emocionon

Pas performancës së sopranos shqiptare Ermonela Jaho në Barcelonë, revista spanjolle “Opera Actual” i ka dedikuar një shkrim. “Këngëtarja shqiptare është një nga këngëtaret...
SiteLock