Thursday, March 23, 2023
Home Tags Ermonela jahi

Tag: ermonela jahi

Placido Domingo, Ermonela Jaho dhe artistët më të mirë të TKOB,...

Tenori Placido Domingo dhe sopranoja Ermonela Jaho emra të mëdhenj të operistikës botërore u ngjitën në skenën e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit,...
SiteLock