Sunday, April 2, 2023
Home Tags Ermonela felaj

Tag: ermonela felaj

Ermonela Felaj: Presidenti të mos identifikohet me asnjë parti politike, po...

Mazhoranca nuk është e interesuar që presidenti i ri i vendit të jetë një figurë e identifikuar me një parti politike. E ftuar në...

Përfundon mandatin Komisioni Hetimor për Inceneratorët, më 7 mars votohet për...

Është mbyllur sot mbledhja e fundit e punimeve të Komisionit Hetimor Parlamentar për inceneratorët. Kryetarja e këtij komisioni bëri me dije se më 7...

Do ketë koalicion mes PS dhe PSD-në pas dorëheqjes së Tom...

Deputetja Ermonela Felaj, e ndodhur në ambientet e numërimit të votave në shkollën “1 Maji”, në KZAZ-në nr 30 në kryeqytet, komentoi nëse do...

Ermonela Felaj rrëfen sfidat e mëdha: Shkaktoi një traumë të jashtëzakonshme,...

Gjatë takimit ditën e sotme me kryebashkiakun, Erion Veliaj, deputetja e Partisë Socialiste dhe njëherësh kandidate në qarkun e Tiranës për zgjedhjet e 25...

Deputetja e PS zbulon frikën më të madhe të Presidentit: Sjellja...

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Ermonela Felaj e cila kandidon e 13-ta në listën e PS në Tiranë më 25 prill, u shpreh sot...

Zgjedhjet e 25 prillit, Ermonela Felaj për Tiranën: Puna ime e...

Deputetja e PS, Ermonela Felaj, e cila është përcaktuar e 13-a në listën e PS për qarkun e Tiranës, për zgjedhjet e 25 prillit,...

Akuzat se shkolla “18 nëntori” në Kuçovë s’ka kushte, Felaj rrëzon...

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare, njëherësh deputet e Partisë Socialiste për Qarkun e Beratit ka reaguar ashpër pas akuzave të ish-deputetes së Partisë...

Felaj zbulon arsyet pse nuk është bërë ende drejtësi për 21...

Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Sigurisë, Ermonela Felaj është shprehur së Sali Berisha ishte urdhërdhënësi më 21 janar dhe ende vijon dhe siguron mbrojtje...

Thellohet përplasja mes mazhorancës dhe Presidencës/ Komisioni i Sigurisë Kombëtare i...

Komisioni i Ligjeve ditën e sotme ka rrëzuar dekretin e "Shtetësisë" që me 15 gusht, presidenti Ilir Meta ktheu në Kuvend ligjin për "Shtetësisë". Meta...

I druhet mazhoranca SPAK-ut? Përgjigjet Ermonela Felaj

Të gjithë zyrtarët qoftë nga mazhoranca qoftë nga opozita që kanë shkelur ligjin duhet t'i druhen SPAK. Deputetja e PS, Ermonela Felaj e ftuar...
SiteLock