Saturday, March 25, 2023
Home Tags Ermal meta

Tag: ermal meta

Ermal Meta u dhuron një kamion me vegla muzikore vajzave të...

Vajzat e mitura që strehohen në shtëpinë 'Rozalba' në Lezhë, kanë një arsye më shumë për të gëzuar këtë fundvit. Këngëtari i shqiptar Ermal...

Rrëfehet Ermal Meta: Kisha një familje të tmerrshme, babai nuk ishte...

Ermal Meta i shikon këngët si foto. Fotot e një momenti që shpesh dëshiron t’i ndajë menjëherë, pa ndërhyrë efekti i kohës. Kështu kënga e tij...

Nis sot EURO 2020! Hiti i shqiptarit Ermal Meta si kolonë...

Na kishte munguar një eveniment i tillë. Pandemia e koronavirusit e shtyu ngjarjen më të rëndësishme futbollistike në Evropë për EURO 2020 e 'mundi'...

VIDEO/ Ermal Meta do të jetë këngëtari që çel Kampionatin Evropian...

Ermal Meta do të jetë këngëtari shqiptar që do të ngjitet në skenën e improvizuar në fushën e “Olimpico” të Romës. Edhe pse protagonisti muzikor...

Ermal Meta iu përgjigjet komentuesve italinë: Urrejtja juaj është idiotësi, jam...

Sado të qëndrojë e fshehur, në një moment apo një tjetër ksenofobia e tregon fytyrën e saj, e kjo ndodhi edhe me Ermal Metën. Pavarësisht...

Festivali i Sanremos/ Surprizon sërish Ermal Meta, kënga e tij renditet...

“Un milione di cose da dirti” është kënga me të cilën Ermal Meta u ngjit në skenën e Festivalit të Sanremo 2021 dhe që...
SiteLock